Ženské "NIE"

Otvorene o sexe a intímnom živote v intenciách pôvodného Stvoriteľského plánu
Pravidlá fóra
Otvorene o sexe a intímnom živote v intenciách pôvodného Stvoriteľského plánu
Užívateľov profilový obrázok
František
Master Admin
Master Admin
Dátum registrácie: Utorok, 12. Mája 2015, 20:53
Pohlavie: Muž
Stav: Ženatý / Vydatá.
Kontaktovať užívateľa:

Ženské "NIE"

Príspevokod užívateľa František » Streda, 3. Júna 2015, 09:17

Obrázok

Baby, bolo by dobre ak by ste tu chlapcom opísali, čo znamená vaše "NIE" teda odmietnutie. Myslím odmietnutie vzťahu. Vaše názory, príklady, skúsenosti. Mám z toho totiž pocit, že ženské "nie" neznamená vždy nie ale môže to byť, niekedy, aj niečo úplne iné 8-)

Ženské "nie" je totiž najväčšia obava mladých veriacich mužov - ak vidia a vedia, že by mali nadviazať vzťah.

A to napriek tomu že v naších cirkvách je o polovicu viac dievčat ako chlapcov :lol:

Skúste opísať, kedy a prečo ste odmietli vzťah, čo vás k tomu viedlo, mal by dotyčný šancu povedzme v budúcnosti, povedali ste "nie" preto, aby sa zlepšil, alebo aby vás viac dobíjal viac sa snažil, alebo ako to je ?

Čo má muž robiť, ak ho odmietnete ? Čo by ste poradili ?
Inšpiráciou mi je opičí král, rebeka a Mark Driscoll. Od nich vykrádam nápady fakt pravidelne :lol:
Marcela
Nováčik
Nováčik
Dátum registrácie: Nedeľa, 14. Júna 2015, 10:12
Pohlavie: Žena
Stav: Ženatý / Vydatá.

Re: Ženské "NIE"

Príspevokod užívateľa Marcela » Nedeľa, 14. Júna 2015, 10:54

ja som odmietala muzov preto,lebo som si vsimala napriklad ich otcov.Videla som ake maju byvanie a vedela som,ze urcite ten jeho syn bude raz taky isty ako jeho otec.Vsimala som si ake ma spravanie jeho otec k jeho matke..ked som videla ze jedna s nou ako s handrou,tak ten muz nikdy nebol pre mna muz,ktoreho by som si chcela vziat.Ale inac mala som vela kamartov,ale nevedela som si predstavit,ze jeden z nich bude niekedy moj muz.Tito muzi by ma nikdy nedobili :-p Nastastie som natrafila na toho praveho <3
Užívateľov profilový obrázok
huricane
Prispievateľ
Prispievateľ
Dátum registrácie: Štvrtok, 14. Mája 2015, 15:25

Príspevokod užívateľa huricane » Nedeľa, 14. Júna 2015, 17:08

jenže ono je špatný se řídit podle toho co děla jeho otec každej člověk jede sam za sebe neznamená že když jeho rodiče pijou že bude on taky neznamena že když rodiče jsou zapojení do okultismu tak že on taky co když je syn věřící a ma lepší vlastnosti odsoudíte ho jenom kvuli tomu jaky má rodiče protože takhle se to většinou děje. Bez poznaní člověka nelze někoho posuzovat.
je možný že syn má právě opačný vlastnosti než jeho rodiče protože v pruběhu vývoje si je utváři podle toho jak se mu líbí nebo nelíbí jak se chovají jeho rodiče
dendo
Nováčik
Nováčik
Dátum registrácie: Utorok, 16. Júna 2015, 23:21
Stav: Zadaný(á).

Príspevokod užívateľa dendo » Pondelok, 27. Júla 2015, 11:05

Toto je priklad typickej zeny. Vdaka takymto kozam to je na svete velmi zle. Moj otec je narkoman a 10x v base ja ani nepijem a hram vo chvalach, viem nie je to zaruka ale tento nazor je velmi chory... Este sa tes z toho ako si sa vyzivala v tom hovorit im nie.....
Kristína
Nováčik
Nováčik
Dátum registrácie: Piatok, 19. Mája 2017, 12:15
Pohlavie: Žena

Príspevokod užívateľa Kristína » Piatok, 19. Mája 2017, 12:26

Tak, moje nie bolo povedané chalanom, ktorí pili alkohol v nadmernom množstve, boli ovplyvnitelný svojou partioua vyhovádali sa na kamošou že to oni ich presvecili na alkohol. Alebo fajčenie cigariet. Potom aj chalanovi ktorý sa riadil vždy len podľa mňa kde som ja šla tam aj on a pocase som zistila že jeho to čo mňa baví veľmi nebaví. Čiže neprirodzená prisposobivosť.Ďalej keď muž príliš tlačí do intimity, to ma dosť odradza. A ešte aj slaba komunikácia, ta je veľmi dôležitá.

Návrat na "Sex, vzťahy a hranice"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný