Mám 22,žijem s rodičmi,robím za minimálnu mzdu od rána do večera

Problémy pri nadväzovaní vzťahov medzi kresťanmi, úplne otvorene !
Pravidlá fóra
Problémy pri nadväzovaní vzťahov medzi kresťanmi, úplne otvorene !
marek78
Nováčik
Nováčik
Dátum registrácie: Piatok, 7. Júla 2017, 08:30
Pohlavie: Muž
Stav: Slobodný.

Mám 22,žijem s rodičmi,robím za minimálnu mzdu od rána do večera

Príspevokod užívateľa marek78 » Piatok, 7. Júla 2017, 08:32

Pekná téma,budem absolútne úprimný.Mám 22,žijem s rodičmi,robím za minimálnu mzdu od rána do večera a nad nejakými ženami absolútne ani nepremýšľam.Mám jasné priority a to ušetriť z toho mála čo najviac,nájsť si inú prácu,a začať študovať na vš.Takže sa absolútne nezaoberám takými vecami ktoré by ma len brzdili v mojich plánoch.Takže o ženy nemám absolútne záujem,teda nie že by som mal o chlapov záujem,to nepriadá do úvahy,ale takto je to teda z mojej strany.
Užívateľov profilový obrázok
František
Master Admin
Master Admin
Dátum registrácie: Utorok, 12. Mája 2015, 20:53
Pohlavie: Muž
Stav: Ženatý / Vydatá.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Mám 22,žijem s rodičmi,robím za minimálnu mzdu od rána do večera

Príspevokod užívateľa František » Piatok, 7. Júla 2017, 08:44

Ahoj, za prvé nemať peniaze v 22 nie je problém. Problém je ak je niekto v 22 blbý. teraz, ja nehovorím že ty si blbý, ja to myslím všeobecne. Dokonca, ani moc nezáleží na tom, ako bohatý si problém je, aká si osobnosť. Ak si osobnosť typu, "nič sa nedá a nič nejde", toto by si si preniesol aj do tvojej 30-tky a 40-tky. Ak chceš vedieť, ako sa vyrába z priemernej ženy asexuálna a doslova frigidná bytosť, robí sa to práve takto. Na to aby si sa k čomukoľvek dostal, musíš makať a to sa dá v manželstve lepšie ako keď si sám. Kvôli tomu prichádzať o milostné a sexuálne dobrodružstvá s 20 ročnou babou je šialené.

Naopak, úplne najkrajšie je, ak sa zoberieš s mladou ženou, ktorá ťa nechce pre prachy !!!!! ale preto lebo si a preto aký si. Budeš si ju viac vážiť. Neviem či rozumieš čo píšem, žiť s človekom ktorý ťa chcel pre prachy je iné ako žiť s človekom,ktorý ťa chcel pre lásku.

V manželstve máte cca. 40 rokov čas zohnať byt, dom, podnikať, čokoľvek ... Preto si myslím, že to čo si napísal sú výhovorky, aj keď ti nič nevyčítam, lebo ja sám viem ako sa ľudia v cirkvi nestarajú ... ale základná podmienka manželstva je statočné srdce a 100% rešpektovanie Boha.
Inšpiráciou mi je opičí král, rebeka a Mark Driscoll. Od nich vykrádam nápady fakt pravidelne :lol:

Návrat na "Stále single ..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný